Jste pracovně vytížená nebo často cestujete? Nemáte čas hledat diskrétního muže? Jste smutná z předešlého nevydařeného vztahu a chcete už opravdového a spolehlivého muže? Chcete se milovat na cestách?

Ať je důvod jakýkoliv, jsem tu pro Vás!


Společenský doprovod

Nejčastěji doprovázím ženy na dovolenou. Dalšími příležitostmi jsou mimo jiné i návštěva kina, divadla, turistické výlety, svatby, rozlučky se svobodou, služební cesty nebo wellness. Pokud máte speciální požadavek, nebojte se na mne obrátit. Rád Vám poradím a pomohu.

Možností máme opravdu spoustu a vše je velmi jednoduché. Vaše obava ze špatné zkušenosti tímto končí a nemusíte se již trápit. Společenský doprovod je velmi příjemná zábava, kterou si můžete užít a mít plně pod kontrolou. Věřím, že budete mile překvapena, ale je potřeba se svěřit a nebát se.

Nabídnu Vám příjemnou společnost a také krásně strávený čas. Naše setkání nemusí samozřejmě skončit sexem. Máte právo určit si speciální požadavek, který můžeme konzultovat ještě před setkáním. Chování je vždy přirozené a diskrétní. Cílem je, abyste se cítila co nejvíce v pohodě a spokojeně. Doporučuji pravidelné schůzky pro dokonalé uvolnění a pohodu. Doprovod pro ženy je služba na úrovni se zárukou zdraví, spolehlivosti, diskrétnosti a zábavy.

Doprovod pro ženy

Pokud cestujete v rámci Prahy, Brna, Ostravy a Bratislavy, mohu Vám na požádání poslat tip na výlet, který můžeme společně absolvovat. Je to šance na bližší seznámení a posílení vzájemné důvěry. V Praze a okolí máme možnost využít krásné přírody, památek a zajímavostí. V Bratislavě se nabízí například velmi romantická plavba lodí po Dunaji s obědem. Ostrava skýtá spoustu památek, rozhledny a jiné turistické zajímavosti. Možností máme nespočet.

 

Doprovod na dovolenou

Máte ráda moře? Chcete pohodáře, sympaťáka, ale i dobrého milence? Doprovod na dovolenou Vás může velmi mile překvapit. Představte si muže, který s Vámi tráví čas a hezky se o Vás stará. Uznejte, které ženě by se to nelíbilo?

Neslevujte ze svých nároků a chopte se své příležitosti. Život letí rychle a na doprovodu pro ženy není nic neobvyklého. Jedná se pouze o profesionální služby a spolehlivost je součástí této volby.

Dejte sama sobě šanci a zkuste něco nového!