Erotické masáže

Tato sekce patří ženám, které chtějí hýčkat své tělo a potěšit své já. Tento proces Vás pekelně nabudí a naplní Vás touhou. Vyzkoušejte něžné doteky, které Vás uvolní a příjemně naladí. Objednejte si tento zážitek již dnes a domluvte si svůj první pevný termín. Je to velice jednoduché a nemáte se za co stydět. Dopřejte si hezký zážitek, který si určitě zasloužíte.

Energická a relaxační masáž Vám pomůže zbavit se stresu a zároveň rozproudí Vaši energii. Můžete si sama vybrat a zvolit si masáž na míru. Pokud máte pocit studu, můžeme si o všem předem pohovořit, abyste nebyla například vnitřně zablokovaná. Vymyslím pro Vás nejvhodnější řešení. Je potřeba úplného uvolnění a vzájemné důvěry. Vždy se dá vybrat vhodná varianta, ale je potřeba se svěřit. Profesionální přístup, spolehlivost a bezpečí jsou samozřejmě na místě.

 
 

Intimní masáž je určena všem ženám, které:

  • touží po intimním doteku na celém těle a nemají partnera,
  • mají partnera (partnerku), ale doteku, po jakém touží, se jim ve vztahu z nějakého důvodu nedostává,
  • si chtějí dopřát relax, uvolnění a něžnost,
  • chtějí rozkoš a slast pouze přijímat bez toho, aniž by něco vracely,
  • se chtějí otevřít novým intimním zážitkům,
  • se touží více propojit se svým ženstvím, svým JÁ,
  • si přejí zažít a vyzkoušet něco nepoznaného,
  • chtějí překročit hranice mnohdy nesmyslných tabu a omezení v oblasti intimity.
 

Erotickou masáž Vám mohu předvést ve svých osobních prostorách, kde se jistě budete cítit báječně, ale také i u Vás.

Tuto masáž doporučuji i ženám pracovně vytíženým jako následnou a zaslouženou odměnu. Při zájmu o setkání na Vaší adrese v rámci transferu Vám rád poradím.


Doteky při masáži vyvolávají pocit štěstí, vzrušení a touhy k sexu. Dále budete cítit chuť k dovršení orgasmu, kterého Vám mohu pomoci dosáhnout. Chci pro Vás to nejlepší a rád proměním Váš den ve velice příjemný zážitek s možností pravidelné docházky.

Udělejte si radost, 
objednejte se na první setkání již dnes!