gigolo-praha-hlavni.jpg
gigolo-praha-novy-2.jpg
gigolo-praha-hlavni.jpg

Gigolo Praha


SCROLL DOWN

Gigolo Praha


 

Vítám Vás!

Jste sama v Praze a toužíte zažít nádherný večer s příjemným mužem? Hledáte milence, který by se s Vámi setkával právě v tomto městě plném zábavy a vzrušení?

Jsem velmi energický muž s pozitivním přístupem k životu a rád Vás potěším a naladím na stejnou vlnu. Pokud jste z Prahy, tak Vám doporučuji využít transportní fixní ceník, který naleznete v ceníku. Moje zázemí a osobní prostory se nachází nedaleko od Brna, kde mě můžete navštívit. Součástí jsou i originální fotografie, spolehlivost, dobrá atmosféra a jedinečný přístup.

gigolo-praha-novy-1.jpg
 
 

(fixní přehled včetně dopravy pro celou Prahu)

(kompletní nabídka erotických služeb a dodatků)

(doporučuji přečíst osobní informace včetně postupu)

(podívejte se na aktuální a originální fotografie)

(diskrétní program i pro páry s odvahou)

(napište mi Vaši zprávu a já Vám brzy odepíši)

 
 

Chování k Vám bude probíhat vždy náležitě důstojně a na určité úrovni, která některým mužům někdy chybí. Profesionální společník (gigolo), nabízí především diskrétní jednání, zdraví, spolehlivost, pěkný vzhled, smysl pro humor, příjemné chvíle a spoustu dalších věcí, které jistě oceníte.

Přeji Vám, aby se vám zde líbilo.

 
gigolo-praha-novy-2.jpg

Programy pro Vás


Programy pro Vás


 

Intimní služby

Služby na nejvyšší úrovni s ohledem na Vaše přání a touhy.

Výlety a akce

Můžeme společně navštívit wellness, taneční klub, divadlo, ples, památky, obchodní centra, swingers klub, rozlučku se svobodou, svatbu, toulat se přírodou a dělat spoustu dalších aktivit dle Vašich přání.

Sportovní vyžití

Pokud se ráda aktivně hýbete, můžeme si společně zasportovat nebo navštívit fitness centrum, kde Vám mohu dělat i osobního trenéra a dohlížet na Vás.

Relaxace

Můžeme si například povídat v hotelu, držet se za ruce anebo navštívit čajovnu, dát si vodní dýmku a užívat si společnou pohodu.

Swingers Gigolo Praha

Odvažte se na večírku plném vzrušení a sexu. Profesionální společník Vás doprovodí a bude reprezentovat. Podmínky a pravidla se určují předem. Na stránce Výměna partnerů si přečtete více o doprovodu na swingers.

Pracovní cesty

Pracovní a obchodní cesty můžeme prožít společně a udělat tak Vaši cestu příjemnější. Fantazii se meze nekladou.

Výměna partnerů

Vřele doporučuji sex ve třech nebo ve čtyřech. Společník pro páry Vás zasvětí a poradí Vám i vhodný postup. Více informací naleznete na stránce Výměna partnerů.

Gigolo k narozeninám

Chcete své kamarádce věnovat příjemný zážitek? Doporučuji společný večer s gigolem v hotelu s bublinkovou koupelí. Jsem nakloněn i tomuto druhu spolupráce. Zákaznice nebude samozřejmě pod žádným tlakem a vše bude probíhat svobodně. Telefonicky mohu poskytnout potřebné detaily i rady. Ručím stoprocentní spolehlivostí a snahou.

Dvě ženy

I dvěma ženám mohu nabídnout chvíle plné zábavy a vzrušení, ať už se jedná o večírek, párty nebo příjemné posezení u vína. Rád si poslechnu i Váš návrh. Je to jen na nás. Můžete očekávat dobrou náladu, smysl pro humor a po dohodě je možný i sex.

Dámská jízda s gigolem

Máte naplánovaný dámský večírek a chybí Vám muž, který je diskrétní, pohledný, upravený a rád se baví? Řešení je snadné. Stačí si domluvit schůzku a pevný termín a můžeme se společně hezky pobavit. Podmínky a další informace si v klidu domluvíme.

Doprovod do společnosti

Vážená dámo, bude mi potěšením Vás doprovodit na Vaši významnou událost. Rád se stanu kamarádem, milencem nebo gigolem. Možností je spousta a více se dočtete na stránce Doprovod do společnosti.

Ztráta panenství

Citlivě Vás převedu přes tento práh a když o to budete stát, mohu Vám přiblížit tajná sexuálně citlivá zákoutí mužského těla a seznámit Vás s hlavními rozdíly mezi mužským a ženským způsobem vnímáním sexu a jejich tužbami. Milenec Vám otevře dveře do nového života plného opravdového sebevědomí. Přečtete si více informací o ztrátě panenství.

Kamarád na sex

Hledáte společníka (partnera) na delší dobu? I tento „vztah“ je možný vybudovat na základě zkušeností, důvěry, citů a sdílení společných zájmů. Přejděte na stránku Kamarád na sex.

Milenec na jednu noc

Pokud toužíte po vášnivém milovaní s profesionálním milencem, tak mi prosím zašlete Váš návrh a představu na email. Podmínky a doporučení spolu vyřešíme ještě před setkáním. Tento způsob je bezpečný a bude probíhat na určité úrovni. Nebojte se a vyzkoušejte si svojí kouzelnou noc.

 

 

Každá žena si zaslouží hodného muže, který se o ni dokáže výborně postarat. Milovník žen je zárukou dostatečných zkušeností nejen v sexu, ale i v ženském cítění a vnímání. Doprovod do společnosti je možný nejen v Praze.

V nabídce měst je také: Ostrava, Bratislava, Brno, Olomouc, Blansko, Hodonín, Plzeň, Pardubice, Zlín, Svitavy, Znojmo, Břeclav, Jihlava, Tábor, Písek, Prostějov, Šumperk, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, České Budějovice, Vyškov, Vsetín, Frýdek Místek, Kutná Hora, Přerov, Opava, Šumperk, Klatovy.


Jedná se pouze o stručný seznam menších měst. Pokud zde Vaše město není uvedeno, zkuste se mě zeptat a já vypočítám cestovní náklady i k Vám včetně všech poplatků.


Gigolo v Praze Vás naladí, povzbudí a možná i příjemně překvapí. V žádném případě se nebojte a vyzkoušejte muže, kterého si zasloužíte.

Profesionální společník a gigolo Praha

+420 775 655 728