gigolo-brno-o-mne.jpg
gigolo-o-mne-2.jpg
gigolo-o-mne-3.jpg
gigolo-o-mne-4.jpg
gigolo-brno-o-mne.jpg

Kdo jsem


SCROLL DOWN

Kdo jsem


 

Kdo jsem?

Vážená dámo, dovolte, abych se Vám v krátkosti představil. Jmenuji se Petr a jsem zakladatelem tohoto webu. Pokud Vás přitahují vysocí muži s příjemným vystupováním a sportovní postavou, tak jste na správném místě. Jsem muž tmavého (jižanského) typu s hnědýma očima a černými vlasy. Něžné chování a osobní charisma je samozřejmostí. Více bližších informací (O Mně), naleznete pod úvodním článkem, který obsahuje základní poznatky a doporučení. Bude mi potěšením se s Vámi seznámit a prožít s Vámi příjemný čas

V dnešní době jsou ženy často vázány na jistoty, při kterých se cítí v bezpečí. Nechtějí se rozvádět nebo zbytečně riskovat. Velkou roli v tom hrají i děti, a proto raději volí jiné možnosti. Bezpečí je tedy hlavním atributem. Pokud jste delší dobu bez partnera, tak prosím nezoufejte. I pro Vás mám klíč k příjemné změně, kterou můžeme v klidu probrat za zavřenými dveřmi.

Chápu i Vaše případné dilema, zda mých služeb využít, či nikoliv. Obava je v tomto prostředí opravdu zbytečná a velmi rád Vás o tom přesvědčím. Pozitivní a přátelský přístup značně podporuje přirozenější průběh setkání, a proto nervozita nehrozí. Faktem ale je, že by cena mých služeb pro Vás neměla být přílišným zásahem do rozpočtu. Pro mě samotného nejsou mé služby striktně o penězích a bylo by nepříjemné, pokud by tento faktor jakkoliv narušoval krásný společný čas.

 
Carpe Diem.
gigolo-o-mne-2.jpg

O mně


O mně


 

O mně

Jsem zdravý muž se středním vzděláním, který si umí vážit i maličkostí. Rád se hezky oblékám a bude mi ctí Vás reprezentovat. Poskytuji poradenství, služby, příjemné vystupování a pohodovou atmosféru. Pokud jste žena, které chybí kousek něhy, porozumění, anebo Vás něco trápí, tak mě prosím oslovte. Jsem ochoten dělat společnost i těm ženám, které potřebují povzbudit a trochu probudit, aby se jim žilo lépe. Proto se prosím nestyďte mi napsat. Věřím, že to společně zvládneme.

Postup k setkání

K osobnímu setkání preferuji sjednat pevnou rezervaci. Vhodná je i výměna fotografií, aby se prokázalo, zda si budeme sympatičtí. Všechno probíhá standardním postupem v diskrétním režimu. Doporučuji komunikaci e-mailem. Elektronická pošta je automaticky nastavena do režimu online.

Na Vaši zprávu odpovím tedy vždy a v nejkratším možném termínu.

OCEŇUJI KRÁSU ŽENY, AŤ JE JAKÁKOLIV. 
 

 

Tyto fotografie jsou originální. Bližší fotografie Vám poskytnu po vzájemné domluvě. Děkuji za pochopení.

gigolo-o-mne-3.jpg

Informace


Informace


Informace:

 

Jméno: Petr
Výška: 180 cm
Váha: 85 kg
Věk: 32 let
Barva očí: hnědá (čokoládová)
Vlasy: černé, kratší
Přirození: 20 cm, šířka 6 cm
Postava: štíhlá, sportovní

  • Mluvím česky a německy.
  • Jsem společenský a komunikativní.
  • Poskytuji záruku zdraví a spolehlivost.
  • Jsem nekuřák a vlastním osobní auto s řidičem.
  • V případě zájmu mám i vlastní prostory kousek od Brna.
 
 

Mám rád

Cestování, zábavu, zkoušení nových věcí, smích, nakupování, sex, povídání, moře, fitness, auta, starší ženy, filmy, jídlo, vaření, adrenalin, internet, chytré lidi, nápaditost, spolehlivost, fantazii. 

 
gigolo-o-mne-4.jpg

Pravidla a první setkání


Pravidla a první setkání


Pravidla a první setkání

Doporučuji a používám kvalitní výrobky DUREX.

Stýkám se pouze s ženami a páry.

Vždy používám kondom.

Jsem pouze heterosexuál!

Hygiena a diskrétnost jsou PRVOŘADÉ!

Storno a změny pevně stanovených dohod neakceptuji!

Respektuji přání ženy a snažím se jí vyhovět a uspokojit.

Setkání doporučuji naplánovat v rozmezí 2–10 dní předem.

První objednávku na více než 21 dní předem neakceptuji!

  Požaduji slušnost, spolehlivost a určité sympatie.

Pravidelně podstupuji zdravotní testy.