Kamarád na sex

Milá dámo, dovolte mi nabídnout své služby právě Vám. Kamarád na sex je zcela bezpečný a dobrý způsob, jak se hezky pobavit ve volném čase. Přátelství a sex lze určitě skloubit. Je to forma „vztahu“, která si získává stále větší oblibu. Je statisticky prokázáno, že tuto možnost využívá stále více žen. Uvolněte své smysly a dejte fantazii zelenou. Můžeme si k sobě vybudovat důvěru a začít nový „vztah“ se vší úctou a spolehlivostí nejen v intimních chvílích.

Několik důvodů, proč mít takového kamaráda na sex:

 
10-3-kamarad-na-sex.jpg
  • svobodné žití bez omezení,
  • bezpečí a diskrétnost,
  • doplnění sexuální potřeby v manželství,
  • rozšíření sexuálního obzoru a nové zkušenosti,
  • spousta zábavy a vzrušení v novém diskrétním vztahu,
  • konec nedostatku sexu,
  • podpora, poradenství a spolehlivost.

Jak na to? 

Nejprve si, prosím, přečtěte pravidla a další případné informace, které naleznete zde na mých stránkách v hlavní nabídce. Vhodná varianta k prvnímu oslovení je zaslat úvodní dopis na moji emailovou adresu, kde probereme Váš požadavek a přání. K tomuto emailu zašlete, prosím, i informační fotografii a já Vám následně zašlu svou. To je nejlepší způsob, který Vám mohu doporučit.

Na základě informací a fotografie zjistíme, jestli se Vám budu vůbec líbit a zda si budeme i vzájemně sympatičtí. Tyto informace jsou zdarma a jsou nezávazné. V posledním kroku, a to již v závazném, je potřeba se domluvit na prvním pevném termínu našeho setkání. Jakmile projdeme těmito kroky, je už jen na nás, jak budeme pokračovat. Je to velice jednoduché a v případě dotazu Vám rád poradím.

10-2-kamarad-na-sex.jpg

Kamarád na sex

Ženy se velmi často stydí vyslovit svá přání v sexuálních potřebách. Dělají to sice i muži, ale u žen je to častější. V tomto směru můžete být nad věcí a svěřit se mi. Tímto začíná ta pravá zábava, protože přátelé bez zábran si vždy více rozumí. Setkání s gigolem téměř vždy předčí Vaše očekávání.

Fotolia_52156961_S.jpg

Cestování za Vámi

I pro tuto sekci můžete využít transportní službu v rámci hlavního města Prahy, Bratislavy a Ostravy.  Primárním místem, kde poskytuji své služby, je město Brno. 

Více informací k jednotlivým městům najdete v ceníku.