Co tento výraz znamená?

Aby se muž mohl stát milovníkem žen, musí produkovat dostatek testosteronu, citu, něhy a musí ho sex prostě bavit. Spousta mužů si myslí, že gigola mohou dělat právě oni.

Ženy jsou v dnešní době náročné a mnohdy unavené ze svých poloviček, práce a nedostatku sexu. Důvodů je celá škála, a proto je potřeba o tom něco vědět. V tomto případě může profesionální společník ženě pomoci překonat toto období nebo se může stát jejím novým přítelem. Velmi záleží na prvním důvodu k oslovení společníka. Profesionální gigolo je v tomto směru vždy připraven a ví, jak se k ženě chovat a následně jí pomoci. Nezkušený společník může sobě nebo klientce způsobit například ostudu.
 

Moje profesionalita byla v roce 2015 oceněna také časopisem Marie Claire. 

 
8-1-milovnik-zen.jpg
 


Důvěra a diskrétnost

je v tomto vztahu velmi důležitá. Pokud by se jedna strana nemohla opřít o tu druhou, tak tento vztah vždy končí. Existují určitá pravidla obou stran, bez kterých se gigolo a klientka neobejdou. Tato pravidla naleznete i v hlavní nabídce mých stránek.

Další důvod k zamyšlení je podezření z nemocí nebo negativní pohled okolí. O tomto by se dala vést dlouhá diskuze, ale negativní názory bývají velmi často od žen, které s tím nemají vůbec žádnou zkušenost. Naopak ženy, které již zkušenost měly, si tuto službu vychvalují a jsou šťastné. Nacházejí zde pomoc, podporu, zkušenosti, nové sebevědomí a pozitivní zážitky.

 

 
8-1-milovnik-zen.jpg
 

 

Milovník žen,

často nazývaný gigolo, by měl absolvovat zdravotní testy, aby neohrožoval sebe ani klientku. Vzhledem k tomu, že se nacházíte v profesionálním prostředí, nic Vám nehrozí. V případě dotazů ohledně tohoto článku se mě nebojte zeptat. Společník pro ženy musí mít také dostatečné zkušenosti v sexuální oblasti.

Měl by vypadat elegantně, upraveně, chovat se jako gentleman, dobře mluvit a vystupovat.  


 

Tento web byl založen již z předchozí profesionální zkušenosti a byl vytvořen hlavně pro město Brno, od kterého mám nedaleko svoje zázemí, které můžete využít. Vzniklo však rozšíření také pro Prahu, Ostravu a Bratislavu, kterou lze navštívit v rámci transportní služby. Návštěva menších měst je možná po dohodě.

Podívejte se na více informací a ceny v jednotlivých městech.

Profesionální gigolo Petr.