Pár na sex/do trojky

 

Spousta manželských párů chce bezpečným způsobem okořenit svůj vztah něčím novým. Proto nabízím sex párům, které by si to chtěly vyzkoušet. Podotýkám pouze, že akt s partnerkou (ženou) budu provádět pouze já a partner se může jen dívat. Je to z důvodu prvotní bezpečnosti.  Jsem heterosexuál a na tomto pravidle trvám.

Výhoda tohoto zpestření spočívá v tom, že budete mít vše pod kontrolou. Je třeba si ujasnit, zda to zvládnete. Mým úkolem je pouze splnit Vaše přání a odejít. Při lepším poznání je možnost i sexu ve třech.  

 
12-3-par-na-sex-do-trojky.jpg

Doporučení

Vyzkoušejte raději pravidelné schůzky pro lepší poznání a vytvoření přátelství. Tím chci naznačit, že i žena potřebuje trochu času na přípravu k tomuto zážitku. Uvolnění a důvěra zintenzivňují prožitek.

Výhody

Nemusíte hledat na seznamkách, kde Vám hrozí nebezpečí a nemoci. Nejedná se o prostituci, ale o službu na úrovni a podle toho se budeme také společně bavit. Vyslechnu Vaše přání a budu se snažit přizpůsobit Vašim požadavkům.

Vždy se chovám přátelsky a snažím se uvolnit nervozitu, abychom si to mohli hezky užít. K Vaší přítelkyni se budu chovat velmi pozorně a nebudu dělat nic, co by Vám a Vaší partnerce mohlo vadit. Mám vždy maximální snahu, aby náš společný zážitek byl příjemným a nezapomenutelným.

 

Poradenství

Popřemýšlejte s partnerkou (partnerem) o této variantě zpestření Vašeho vztahu. Pokud budete oba souhlasit a máte zájem, napište mi na e-mail Vaši představu. Následně se pobavíme o tomto tématu. Standardní postup je nejdříve vzájemná výměna fotografií. Vaši představu a podmínky si určíme samozřejmě předem.

Doporučuji vybrat hotel s restaurací, kde se můžeme společně sejít a později přejít na pokoj. Máte samozřejmě možnost zpětného kroku a k sexu nemusí vůbec dojít.

Více informací naleznete na stránce Výměna partnerů.

.

Transportní služba

Jedná se o převoz společníka osobním řidičem na adresu podle Vašeho přání. Tato služba obsahuje výhodu flexibility a možnost požití alkoholu. Svoje osobní prostory nedaleko Brna pro tuto službu bohužel neposkytuji. Služba zahrnuje především tato města: Praha, Brno, Ostrava, Bratislava.

Více informací o transportní službě najdete v ceníku.