3-3-vymena-partneru.jpg
3-3-vymena-partneru.jpg

Sex pro ženy


SCROLL DOWN

Sex pro ženy


 
 

Erotické služby

Vážená dámo, nacházíte se v sekci luxusního a diskrétního prostředí, založeného pro vyslovení a splnění Vašeho erotického přání. Erotické služby pro ženy bývají velmi často tabu, ale proč nevyužít vše, co nám život nabízí.
 

Sexuální služby jsou ideální pro dámy, které například často cestují, nechtějí být samy, nemají čas hledat vhodného partnera anebo jsou z nějakého důvodu zklamané. Zkuste svojí samotu proměnit v něco zcela jiného a nepoznaného. Tento vztah má spoustu výhod a stojí za to ho vyzkoušet.

 
1-1-gigolo-brno.jpg
 

Nedostatek sexu, pochopení, životní styl a nenaplnění ženské touhy jsou častým důvodem k oslovení společníka. Nebojte se a vyberte si podle svého uvážení. Uvidíte, že budete po setkání mile překvapena.

Navrhované služby a jejich využití naleznete také v hlavní nabídce na tomto webu. Většinou se jedná o doprovod do společnosti, sex pro ženy, výměnu partnerů, erotické masáže, poradenství, ztrátu panenství a další možnosti v rámci společné dohody a pravidel.

 

Se mnou se Vám otevírají dveře do úplně jiného světa, který je plný nových a zajímavých zážitků.

5-2-sex-pro-zeny.jpg
 

Nabídka erotických služeb:

Intimní služby

Služby na nejvyšší úrovni s ohledem na Vaše přání a touhy.

Výlety a akce

Můžeme společně navštívit wellness, taneční klub, divadlo, ples, památky, obchodní centra, swingers klub, rozlučku se svobodou, svatbu, toulat se přírodou a dělat spoustu dalších aktivit dle Vašich přání.

Sportovní vyžití

Pokud se ráda aktivně hýbete, můžeme si společně zasportovat nebo navštívit fitness centrum, kde Vám mohu dělat i osobního trenéra a dohlížet na Vás.

Relaxace

Můžeme si například povídat v hotelu, držet se za ruce anebo navštívit čajovnu, dát si vodní dýmku a užívat si společnou pohodu.

Swingers párty

Odvažte se na večírku plném vzrušení a sexu. Profesionální společník Vás doprovodí a bude reprezentovat. Podmínky a pravidla se určují předem.

Pracovní cesty

Pracovní a obchodní cesty můžeme prožít společně a udělat tak Vaši cestu příjemnější. Fantazii se meze nekladou.

Výměna partnerů

Vřele doporučuji sex ve třech nebo ve čtyřech. Společník pro páry Vás zasvětí a poradí Vám i vhodný postup. Více informací naleznete na stránce Výměna partnerů.

Gigolo k narozeninám

Chcete své kamarádce věnovat příjemný zážitek? Navrhuji a doporučuji společný večer s gigolem v hotelu s bublinkovou koupelí. Jsem nakloněn i tomuto druhu spolupráce. Zákaznice nebude samozřejmě pod žádným tlakem a vše bude probíhat svobodně. Telefonicky mohu poskytnout potřebné detaily i rady. Ručím stoprocentní spolehlivostí a snahou.

Dvě ženy

I dvěma ženám mohu nabídnout chvíle plné zábavy a vzrušení, ať už se jedná o večírek, párty nebo příjemné posezení u vína. Rád si poslechnu i Váš návrh. Je to jen na nás. Můžete očekávat dobrou náladu, smysl pro humor a po dohodě je možný i sex.

Dámská jízda s gigolem

Máte naplánovaný dámský večírek a chybí Vám muž, který je diskrétní, pohledný, upravený a rád se baví? Řešení je snadné. Stačí si domluvit schůzku a pevný termín a můžeme se společně hezky pobavit. Podmínky a další informace si v klidu domluvíme.

Doprovod do společnosti

Vážená dámo, bude mi potěšením Vás doprovodit na Vaši významnou událost. Rád se stanu kamarádem, milencem nebo gigolem. Možností je spousta a více se dočtete na stránce Doprovod do společnosti.

Ztráta panenství

Citlivě Vás převedu přes tento práh a když o to budete stát, mohu Vám přiblížit tajná sexuálně citlivá zákoutí mužského těla a seznámit Vás s hlavními rozdíly mezi mužským a ženským způsobem vnímáním sexu a jejich tužbami. Milenec Vám otevře dveře do nového života plného opravdového sebevědomí. Více informací naleznete na stránce Ztráta panenství.

Kamarád na sex

Hledáte společníka (partnera) na delší dobu? I tento „vztah“ je možný vybudovat na základě zkušeností, důvěry, citů a sdílení společných zájmů. Přečtete si více informaci na stránce Kamarád na sex.

Sex na jednu noc

Při prvním setkání mívají ženy většinou trochu obavy, které ale po chvíli zmizí. Sex na jednu noc je skvělý zážitek a nová zkušenost pro každou ženu. Jestli máte tuto myšlenku v hlavě, tak pojďte do toho a nebojte se.

Doporučuji vyzkoušet transportní službu v rámci měst: Brno, Praha, Ostrava, Bratislava.


Seznam menších měst:

Olomouc, Blansko, Hodonín, Plzeň, Pardubice, Zlín, Svitavy, Znojmo, Břeclav, Jihlava, Tábor, Písek, Prostějov, Šumperk, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, České Budějovice, Vyškov, Vsetín, Frýdek Místek, Kutná Hora, Přerov, Opava, Šumperk, Klatovy.

Jedná se pouze o stručný seznam menších měst. Pokud zde Vaše město není uvedeno, zkuste se mě zeptat a já vypočítám cestovní náklady i k Vám.


V případě dotazů ohledně jakékoliv sekce erotických služeb se mě nebojte kontaktovat.

Jsem tu pro Vás.