Uspokojení ženy

Opět Vás zklamal a ze žhavé noci zase nic nebylo? Toto téma se týká spousty žen. Příčinou může být dlouhé trvání vztahu a s tím související stereotyp. Muži mají často problém s erekcí a dosahují rychlého vyvrcholení. Určitě jste to slyšela již mockrát…

 
11-3-uspokojeni-zeny.jpg

Nedostačující milenec 

Pokud se tento problém týká právě Vás, zvolte muže, který Vám předvede sex v souladu s Vašimi potřebami a přáním. Kvalitní a dlouhý sex Vás nabudí a dlouhodobě pozitivně naladí. Odvažte se, zažijte skvělé milování a rozšiřte si své sexuální zkušenosti. Budu Vám nápomocen ve všech směrech a to na základě intuice, zkušeností a Vás samé.

Ženské potřeby 

Ženám je třeba vnímavě naslouchat, zatímco muži mají rádi svou pohodu a nechtějí se mnohdy ani snažit. Tak může vzniknout problém a partnerka je nespokojená. Tuto situaci lze často napravit zakoupením nového spodního prádla nebo navštívením sexshopu. Dalším řešením může být i změna prostředí a vybočení z každodenní rutiny. Zlepšení však často nemá dlouhého trvání.

 

Řešení 

Při snaze o zkvalitnění vztahu je velmi důležitá vzájemná komunikace a naslouchání. K dosažení orgasmu je potřeba znát ženské tělo a erotogenní zóny partnerky. Některé ženy dosáhnou orgasmu velice snadno, jiné k dosažení vyvrcholení potřebují individuální přístup. Je smutné, že některé ženy orgasmu nedosáhnou mnohdy i za celý život. Muži mají v tomto ohledu velikou výhodu, protože jim stačí pouhé tření nebo samotný styk.

Na základě zkušeností Vám tuto službu doporučuji vyzkoušet. Nemohu Vám však zaručit okamžitý výsledek z důvodu ženské psychiky, uvolnění a důvěry. Pravidelné schůzky zvyšují šanci k dosažení tohoto cíle.

Postup 

Vyberte si z hlavní nabídky program, který Vám bude vyhovovat nejvíce. Pokud máte speciální požadavek, který zde není uveden, zkuste mě kontaktovat a zeptat se. Striptýz bohužel momentálně nedělám, a proto jej v základní nabídce nenajdete. Pokud potřebujete radu, tak mi jednoduše napište nebo zavolejte. Rád Vám pomohu a poradím.