Výměna partnerů

Láká Vás představa, jaké by to bylo při výměně partnerů? Chcete sex ve čtyřech? Máte spokojené a šťastné manželství a nechcete si navzájem lhát a skrývat svoje tužby? Již nemusíte!

Představuji Vám bezpečnou službu v rámci měst (Praha, Brno, Ostrava, Bratislava), která není vedená přes seznamovací portály a pochybné servery, kde nemáte jistotu, že z druhé strany bude vše probíhat v pořádku a na určité úrovni.

 
3-3-vymena-partneru.jpg
 

Jak na to?

Promluvte si s partnerem o této možnosti a zkuste využít profesionálního společníka (gigola) k získání nového a ojedinělého zážitku. Partneři si velmi často tuto službu pochvalují a to z důvodu nové zkušenosti, přátelství, spolehlivosti a dlouhodobého zpestření vztahu. Někteří lidé rádi nakupují sexuální pomůcky v sexshopu, jiní mají raději zážitky. Nebojte se a dejte fantazii zelenou. Stojí to za to.


Sex ve třech?

Chcete zažít novou etapu a úroveň sexuální energie? Milujete se a nechcete si vzájemně lhát, ale toužíte po novém, ale bezpečném zážitku? Nechte si odborně poradit a na základě mého doporučení uvidíte, že budete mile překvapeni.

Jedná se především o vzájemné propojení, důvěru a sympatie, které se snažím navodit v první hodině našeho setkání. Návštěva s výměnou partnerů probíhá vždy spontánně a svobodně. Na první schůzku Vám doporučuji zvolit časové rozpětí nejméně dvou hodin.

Nebojte se mi říci o Vašich partnerských tužbách a přáních. Záleží mi především na Vaší spokojenosti, a proto Vás chci co nejlépe nasměrovat k dostatečné pohodě a uvolnění. Podotýkám pouze, že akt s manželkou (ženou) mohu provádět pouze já, zatímco manžel (přítel) může jen pozorovat. Při lepším poznání a sympatiích je možný i styk ve třech. Jsem heterosexuál a výjimky nedělám!

Máte jistotu bezpečnosti, diskrétnosti, spolehlivosti a hlavně zdraví. Sex ve třech vřele doporučuji.


Sex ve čtyřech?

Vzhledem k tomu, že své služby provozuji na nejvyšší úrovni, rozhodl jsem se spolupracovat pouze s jednou ženou. Své soukromí si velmi střeží a bude odhaleno pouze vážným zájemcům.

Je to elegantní žena, která je velmi energická, atraktivní, smyslná a zdravá. Po vzájemné domluvě je ochotna poskytnout i svou fotografii a následně se sejít. Sama služby neposkytuje. Průběh setkání Vám navrhnu osobně, protože potřebuji znát Vaši představu. Cena se při této variantě násobí dvěma podle ceníku na stránkách. Více informací poskytnu na požádání.


Doprovod na swingers

Rád Vás doprovodím na tuto akci, která se většinou koná v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Kondom je pro mě především na této akci samozřejmostí. Ten, kdo ho zde nepoužívá, velice riskuje. Můžeme se společně domluvit a zvolit si pevný termín swingers akce v daném městě.

V rámci transportní služby mohu přijet po domluvě přímo za Vámi. Jsem pro každou legraci a rád s Vámi zažiji hezkou noc.  

 

Jedná se o bezpečnou službu na vysoké úrovni. Máte možnost si vybrat pouze muže (sex ve třech) nebo muže se ženou (sex ve čtyřech). Obě varianty jsou navrženy pro Vaši spokojenost.

Návštěva s výměnou probíhá vždy podle Vašich přání a předem dohodnutých podmínek. Doprovod na swingers párty probíhá na základě naší domluvy a pravidel, které si zvolíme ještě před návštěvou této akce. Respektuji Vaše přání a požadavky a rád se s Vámi domluvím. V případě jakéhokoliv dotazu se nebojte zeptat.

Využijte této možnosti a udělejte si radost ještě dnes!