Ztráta panenství

Pokud přemýšlíte, jak přijít o panenství, je tato služba právě pro Vás. O ztrátu Vašeho panenství se postará zkušený muž a Vy se tak budete moci příjemně uvolnit. Ztráta panenství je pro většinu mladých žen těžkým rozhodnutím. Vaše obavy můžete překonat něžným a příjemným způsobem. Záruka něžnosti, diskrétnosti, spolehlivosti, zdraví a slušného chování je samozřejmostí.

 

Jste nervózní?

Každá žena je přirozeně nervózní, pokud se ale budete bát, ke styku dojít nemusí. Na ženu se při takovém rozhodnutí nesmí tlačit, protože musí být naprosto uvolněná. Již teď máte obrovskou výhodu a záruku zpětného kroku. Chci pro Vás to nejlepší a záleží mi na tom. Pro dokonalé uvolnění doporučuji zvolit časové rozmezí alespoň dvou hodin, abychom to zvládli bez jakéhokoliv stresu.

Deflorace je velmi něžná záležitost, a proto nejprve doporučuji si příjemně popovídat a následně teprve přejít k něžnému milování. Ještě předtím můžeme  navolit relaxační program a erotickou masáž, která Vás krásně vzruší a uvolní veškeré zábrany. Způsob vybereme na základě Vašeho přání.

Pokud jste z Brna, Prahy, Ostravy nebo Bratislavy, existují i speciální a velmi oblíbené prostory, kterým se říká hodinové pokoje. V případě, že byste se bála odcestovat za mnou, doporučuji Vám zvolit i tuto možnost v rámci transportní služby. Mám samozřejmě i vlastní zázemí nedaleko Brna, kde se o Vás rád postarám.

Můžeme si společně dát kávu nebo čaj a popovídat si o tom.

 
2-3-ztrata-panenstvi.jpg

Co je potřeba udělat?

Jediné co potřebujete je datum ke schválení, časové rozmezí, místo našeho setkání a doporučuji i nějakou fotografii pro případnou vzájemnou představu vzhledu. Následně jen stačí zaslat tyto informace například na e-mail. Upozorňuji, že se nejedná o prostituci, ale o službu na úrovni.

Některé ženy tvrdí, že při ztrátě panenství musí žena za každou cenu krvácet nebo zažívat velkou bolest. Není to ovšem pravda! Většina těchto tvrzení je lež a Vaše ztráta panenství může probíhat daleko bezpečněji. Musíme si uvědomit, že ke ztrátě panenství často dochází pod vlivem alkoholu a jiných skutečností. Je třeba se i nad těmito skutečnostmi zamyslet a ujasnit si své priority. Vždy máte možnost rozhodnout se podle svého uvážení.

Odhoďte obavy a vstupte do opravdového sexuálního života, který je lepší a Vaše starost se tím jednou a provždy vyřeší. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, neváhejte.

Jsem tu pro Vás!